Podwyższone ASO a bóle kolan
Od ok. 2 lat bolą mnie strasznie kolana. Mniej więcej do tamtego czasu też boli mnie serce. W sprawie kolan chodziłam do lekarzy, robiłam badania, rtg itp. Jedynie dowiedziałam się, że mam podwyższone ASO(ok. 300). Czy to może mieć ze sobą jakiś związek? Nigdy nie wspominałam u lekarza o bólach serca i zastanawiam się czy nie powiedzieć o tym?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Proszę powiedzieć o wszystkich dolegliwościach. Na podstawie pełnego stanu klinicznego możliwe będzie ustalenie przyczyny nieprawidłowości.