Podwyższone ciśnienie górne a stres

Mąz ma stres w pracy, ma 60 lat i czuje się niepotrzebny. Ciśnienie górne ma podwyższone dolne w normie. Jestesmy po diecie owocowo=warzywnej, codziennie gramy w ping-ponga. co robic martwi mnie to podwyzszone cisnienie górne. Czy robic pełną diagnostykę? pozdrawiam ewa

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.