Podwyższone ciśnienie oczne a badanie oczu

W związku z występującym czasem podwyższonym ciśnieniem ocznym wykonałem GDX. TSNIT OD 45,6 (na niebiesko) i OS 44,5 (na żółto). W badaniu kilka miesięcy temu było to odpowiendnio 48,5 OD i 46,6 OS. Obecnie Superior Average to 53,8 OD i 55,2 OS. NFI zwiększyło się od ostatniego badania z 15 i 22 do 23 i 24. Obecnie ciśnienie wynosi 17/18 przy wzięciu pod uwagę grubości rogówki. Pół roku temu robiłem pole widzenia, które wyszło w normie. Czy mam się bardzo obawiać o wzrok?

Witam.jest pogorszenie we włóknach. Pole psuje się jak pół komórek nie zyje czyli są to efekty późne. Zależy jak się Pan czuje. Wyników się nie leczy tylko pacjenta. Pozdrawiam serdecznie