Podwyższone leukocyty we krwi a drżenie rąk

Mam podwyższone leukocyty we krwi, występuje też drżenie rąk, często choruje na anginę przynajmniej raz na 2- 3 miesiące, robiłam rtg i usg wszystko jest w normie, lekarz dziś przeprowadzał badanie miałam obserwować jego palec, nie ruszając głowa, w pewnym momencie nie wiedziałam co się dzieje, powiedział tylko że to bardzo dziwne i odesłał mnie znowu na badania krwi, ta sytuacja jest dla mnie bardzo męcząca w wieku 19 lat połowę swojego czasu spędzam na chorowaniu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę wykonać zalecone badania. Po otrzymaniu wyników konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.