Podwyższone leukocyty we krwi a drżenie rąk
Mam podwyższone leukocyty we krwi, występuje też drżenie rąk, często choruje na anginę przynajmniej raz na 2- 3 miesiące, robiłam rtg i usg wszystko jest w normie, lekarz dziś przeprowadzał badanie miałam obserwować jego palec, nie ruszając głowa, w pewnym momencie nie wiedziałam co się dzieje, powiedział tylko że to bardzo dziwne i odesłał mnie znowu na badania krwi, ta sytuacja jest dla mnie bardzo męcząca w wieku 19 lat połowę swojego czasu spędzam na chorowaniu.

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Proszę wykonać zalecone badania. Po otrzymaniu wyników konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.