Podwyższony poziom CAE i nieprzetrawiony pokarm w kale

Witam mam podwyższone CAE byłam u internisty powiedział ze to badanie o niczym nie swiadczy. informowałam ze w kale mam nie przetrawiony pokarm , zrobiłam usg nic nie wykazało zalecenie robić kontrolne badana i to wszystko. Mój dziadek zmarł w wieku 92 na raka odbytu. Co powinnam robic

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani jaki konkretnie jest wynik CEA, co uniemożliwia interpretację. Jeśli jednak ma Pani wątpliwości co do postawionej diagnozy, sugeruję konsultację gastrologiczną.