Podwyższony poziom cukru we krwi w jednym badaniu

Dzien dobry, Mam pytanie odnosnie podwyzszonego cukru we krwi. Wczoraj zrobilam podstawowe badania krwi morfologia, ob, glukoza. Wszystkie oprocz cukru wyszly w normie. Cukier na czczo mialam 105. Dzis bedac przy okazji w szpitalu powtorzylam wyniki wyszedl on w normie 94. Czy w tej sytuacji jest potrzeba robienia dalszych badan?Jestem osoba dosc aktywna, dbam o diete i nigdy wczesniej nie mialam tak wysokiego poziomu cukru. Bardzo prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Wskazania do dalszej diagnostyki określa lekarz prowadzący, który zna wszystkie czynniki ryzyka. Na tą chwilę połowa wyników jest podwyższona, czyli niepokój zostaje.