Podwyższony poziom krwinek białych i obniżony czerwonych

Dzień dobry mam pytanie mój mąz ma podniesione krwinki białe 14,68 czerwone obnizone 4,44 hemoglobina 13,9 liczna neurocytów 10,09 liczba monocytów 1,17 cholesterol 192,5 pozostałe wyniki ma w normie.. Jest w wieku 57 lat i od jakiegos czasu ciagle czuje sie zmęczony..co może byc tego przyczyna..

Witam! Wyniki badań powinny zostać skonsultowane z lekarzem który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania. Konieczne jest również wykonanie ręcznego rozmazu układu białokrwinkowego - jest to bowiem oznaczenia dużo bardziej dokładne niż to z analizatorów automatycznych.