Podwyższony poziom leukocytów i badanie szpiku

Witam mam pytanie co to moze byc? od 5 lat mam podwyższoną liczbę leukocytów sa to wahania pomiedzy 13 tys a 18 tys. Tydzień temu miałam pobranie szpiku kostnego i badania prawdopodobnie FAG jeżeli dobrze pamiętam powiedziano mi, że mam jakieś zmiany w szpiku, ale nie wiem o co chodzi ;-( Podaje wyniki badań sprzed miesiąca, poniewaz ostatnie zostają u lekarza WBC [+] 14.45 HCT [-] 37.6 NEU [+] 7.14 LYM [+] 6.38 Proszę o odpowiedź i dziękuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Badanie morfologii krwi powinno zostać zinterpretowane całościowo w oparciu o dane kliniczne. Proszę zatem udać się do lekarza.