Podwyższony poziom limfocytów i obniżony neutrofilów

Witam, robiłam dziś morfologię i wynika z niej, że mam podwyższony poziom Limfocytów % : 54,9 oraz obniżony poziom Neutrofilów % : 35,2. Zaznaczam, że jestem 22letnią kobietą, ogólny stan zdrowia oceniam jako dobry, dodam tylko, że od ponad 1,5 roku zażywam tabletki antykoncepcyjne Atywia. Co oznaczać mogą te wyniki? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, prawdopodobnie nie ma się czym martwić i proszę ewentualnie powtórzyć badania za 1-2 miesięcy. Z wynikami proszę się udać także do lekarza, który zlecał badanie. Pozdrawiam.