Podwyższony poziom płytek krwi
Witam, od około 1,5 roku mam w wynikach krwi podwyższony poziom płytek krwi. Najwięcej miałam 650 tys. Miałam wykonaną biopsje szpiku i podejrzewana NS została wykluczona. Wynik biopsji szpiku i badan genetycznych w początku. Miałam również wykonane USG jamy brzusznej i wszystko było dobrze. Poziom żelaza we krwi jest prawidłowy. CRP wynosi 5. OB wynosiło w ostatniej morfologii 22. Co może być przyczyną tak długo utrzymującej się nadplytkowosci ?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Nie jest to wynik bardzo zawyżony. Najprawdopodobniej taki wynik u Pani to norma.
Pozdrawiam.