Podwyższony poziom TSH i salwy poburzeń komorowych

Witam! czy podwyższone tsh(5,46), do tego salwy pobudzen komorowych, pojawiające się siniaki na lydchach i udach, szybkie meczenie, tętno powyżej 100przy ciśnieniu 80/40 to powod do niepokoju? czy może to syglanizowac jakas chorobę? Bardzo proszę o odpowiedz .

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik tsh może wskazywać na niedoczynność tarczycy tak samo niskie ciśnienie. Proponuję udać się z powyższymi wynikami do endokrynologa. Co pobudzeń komorowych wszystko zależy od tego w jakiej ilości w ciągu dni się pojawiają konieczna jest wizyta u kardiologa. Natomiast co do siniaków co należy w pierwszej kolejności wykonać badanie morfologii krwi ewentualnie koagulologię, w celu zlecania odpowiednich badań proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu.