Podwyższony puls u 66-letniego mężczyzny

Witam Mam 66 lat ogólnie ciesze się dość dobrym zdrowiem ale od kilkunastu tygodni mam podwyższony puls. Biorę leki na nadciśnienie i ono generalnie jest w normie ok 140/80 ale puls często sięga 100 bez żadnego wysiłku czy zdenerwowania. Proszę powiedziec co mam robić.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.