Podwyższony stopień kości udowej oraz obrzęk beleczek kostnych

Witam, mam problem ze stawem kolanowym a dokładniej.. Kolano puchnie, drętwieje, pojawia się bół silny i ostry po pewnym czasie znika, najczęściej przy obciążeniu stawu. Miałam wykonane badanie rezonasu magnetycznego które wskazało iż mam podwyższony stopień kości udowej oraz obrzęk beleczek kostnych do różnicowania ze szpikiem kostnym. Większych zmian nie ma. Jest to jednak uciążliwe, mam też anemię i ogólne osłabienie. Schudłam około 5 kg. Co to może być i czy może być to ze sobą powiązane?

Witam. Zmiany wykryte w rezonansie mogą być wynikiem pewnych chorób ogólnoustrojowych dlatego konieczna jest konsultacja z lekarzem ortopedą, który przeprowadzi bezpośrednie badanie i dokładnie oceni obraz rezonansu (nie sam opis, ale obraz badania na płycie cd).