Pogorszenie samopoczucia po przyjmowaniu leków

Brałem na depresje seronil 2x20mg rano i w obiad 4tyg.byly skutki uboczne,dr uprzedził że to na początku.mam zmieniony na bioxetin tabletki,bo po seronilu w kapsułkach piekl mnie przelyk.bioxetin biorę ponad tydzień,i jak wcześniej po seronilu Zaczynałem odczuwać lekka poprawę po 4 tyg mimo trwania skutków ub,tak teraz po bioxetinie czuje się znowu jak na początku wprowadzania.gorszy stan,nasilenie depresji.czytalem o tym,że subst ta sama ale leki mają inne właściwości.to możliwe?kiedy minie?

Zwykle leki zaczynają w sposób widoczny działać po 2 tygodniach od momentu rozpoczęcia przyjmowania. Często także podobnie jest przy zmianie leków. Jeśli jednak brak poprawy będzie się utrzymywał lub skutki uboczne nasilać- warto skonsultować się ponownie ze swoim lekarzem. Dodatkowo w przypadku depresji konieczna jest psychoterapia- zachęcam do zgłoszenia się do psychologa, psychoterapeuty (lub omawiania braku poprawy ze swoim terapeutą, jeśli już Pan jest w procesie psychoterapii).

Hipnoterapeuta/Psychoterapeuta kliniczny Frank Barton

Proszę się zaopatrzyć w dobre omega3 i wyciąg z dziurawca. Nie mają skutków ubocznych a efekt powinien byc pozytywny. Jeżeli Pan lubi sport, to bardzo pomocne będzie 30min treningu dziennie.
Leki,o których Pan pisze malo mają wspólnego z leczeniem, one tylko dławią problem na jakiś czas a potem zwiekszenie dawki lub dodanie silniejszej substancji (jeszcze bardziej szkodliwej)

Powodzenia
Hipnoterapeuta Kliniczny
Franciszek Bartkiewicz