Pogorszenie się nastroju przy tabletkach Ovulastan

Witam. Mam powazny problem, prosze o wyczerpujaca odpowiedz. Od maja tego roku przyjmuje tabletki Ovulastan. Od kilku miesiecy moj nastroj dramatycznie sie pogorszył. Jestem bardzo drażliwa, płaczę bez powodu, ostatnio niemal kazdego dnia. Nie potrafie nad soba zapanowac, niszcze relacje z bliskimi. Czy istnieja inne metody antykoncepcji o podobnej skutecznosci, które nie wywoluja stanow depresyjnych? Czy minitabletki, plastry czy tez inne srodki hormonalne bylyby lepszym wyborem?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, najlepiej jak sie Pani uda do lekarza prowadzącego celem zmiany terapii badz jej formy. Pozdrawiam