Pogorszenie stanu po złamaniu kości śródstopia i zmiażdżeniu kości w paluchu

witam mój mąż w maju miał wypadek w pracy złamana kość śródstopia I i II zmiażdzony i ubytek kości w paluchu. Od dwóch miesiecy ma zdiety gips miał zabiegi rehabilitacyjne a jest gorzej niz było palec go bardzo boli czuje mrowienie jest taki bordowy bardzo krzywy a jeszcze teraz pani doktor stwierdziła ze sa zrośniete ścięgna noga sie powiekszyła bo nie może założyc zadnych butów tylko sandały

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po tego typu urazach okres rekonwalescencji może przebiegać bardzo długo. Mąż powinien stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.