Pogorszenie stanu skóry po zastosowaniu kremu hipoalergicznego

Witam. Po stosowaniu kremu regenerującego ( hipoalergiczny, bez parabenów i substancji zapachowych ) stan skóry pogorszył mi się tj. skóra zaczerwieniona, brązowe kropki ( chyba przebarwienia ) oraz utrata elastyczności. Jak to jest możliwe skoro jest to produkt hipoalergiczny oraz dla niemowląt ? Nie stosowałem w tym czasie nic oprócz tego kremu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.

Dzień dobry,

Na swędzenie skóry może mieć wpływ wiele czynników.
Skórę należałoby zdiagnozować u kosmetologa.

pozdrawiam serdecznie

IJ