Kosmetyki do pielęgnacji skóry z hiperpigmentacją

Czy mogłabym prosić nazwy i opis kosmetyków, dermokosmetyków i preparatów profesjonalnych do pielęgnacji skóry z hiperpigmentacją (Po 5 przykładów do każdej grupy). Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje:)

Dzień dobry, w preparatach dedykowanych skórom z przebarwieniami powinny znaleźć się m. in. substancje o działaniu depigmentującym. Wśród najpopularniejszych to: kwas azelainowy, kwas kojowy, hydrochinon czy też tretynoina. Dobór odpowiedniego kosmetyku, zależnie od rodzaju Pani skóry powinien odbyć się na konsultacji z kosmetologiem lub lekarzem dermatologiem. W razie ewentualnych pytań, uprzejmie proszę o kontakt. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.