Pogrubiałe więzadła krzyżowe w wyniku badania

łąkotki bez cech pęknięcia Więz,krzy przed prawi więz,krzy tyl znacznie pogrubiałe o podwyż syg w części proksymalnej,co może odpowiadać dużemu uszko więza(przy zgodnych dan klinicz) więz pob piszcz.prawid więz pob strzał trudne do zlokalizowania,wzdłuż jego spodziewanego przebiegu obrzęk tk.miękkich.Obraz MRI może odpowiadać rozerw wiez ,pob strzał. ścięgno mm podkolanowego pogrubiałe o podwyż syg jak w przypadku uszko bez przerwania ciagłości-naderwanie wysięk w zachyłku nadrzepkowym co dalej?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! O tym jak powinno wyglądać dalsze postępowanie powinien zdecydować specjalista ortopeda, który zestawi wynik badania ze stanem klinicznym pacjenta.