Pojawiająca się gruba żyła na klatce piersiowej
Od 3 dni pokazała mi się gruba żyła na klatce piersiowej. kiedy się próbuję wyciągnąć szczypie mnie poniżej klatki tak jakby gdzieś w brzuchu. Co to może być. Nigdy wcześniej tego nie miałem. Robiłem usg brzucha, Nic nie wykazało. Paweł

MĘŻCZYZNA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisany problem wymaga rozszerzenia diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.