Pojawiająca się plama na lewej stronie koło czubka głowy

Witam,mam 28lat, po drugim wypadku motocyklowym zauważyłem pojawiającą się plamę na lewej stronie koło czubka głowy. Na początku była ona mało widoczna, po trzech miesiącach zwiększyła się trzykrotnie. Czy jest szansa że włosy mi się pojawią na nowo? Na razie po stosowaniu loxon 2% pózniej po konsultacji lekarskiej loxon 5% i alpicort zaczyna się pojawiać mały meszek niektóre czarne włosy odrastają ale nie jest to to, co było na początku. Pozdrawiam, Krzysztof

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować zaleconą terapię. W przypadku braku poprawy konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza.