Pojawienie się pęcherzy po zabiegu laserowego zamykania naczynek

Witam.3 dni temu miałam laserowo usuwane naczynka na nogach i niestety w miejscach gdzie był wykonany laser juz następnego dnia pojawiły się pęcherze wypełnione jakimś płynem. Cały czas w miejsca po laserze wklepuję grubą warstwę kremu alantan plus kilka razy dziennie. Nie myje tych miejsc wodą. Co zrobić aby te pęcherze zniknęły? Czy to normalne że pojawiły się pęcherze? Będę bardzo wdzięczna za informację co z tym zrobić, czym smarować nogi aby pęcherze zniknęły. Pozdrawiam Gosia

Witam

Prawdopodobnie laser został wykonany zbyt wysokimi parametrami w stosunku do Pani skóry i doszło do powierzchownego poparzenia. Może Pani zastosować miejscowo Argosulfan i dodatkowo natłuszczać skórę, może być Alantan. Bezwzględnie trzeba te miejsca chronić przed słońcem do całkowitego wygojenia.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska