Pojawienie się plamienia po okresie

witam mam problem a nawet dyskonfort. nie dawno miałam miesiączke skończyła mi się tak jak zawsze. nic bynie wzbudziło mojego nipokoju gdy by nie to ze pojawiło się plamienie. jednego dnia jest czerwono krwiste drugiego zaś bardziej brązowę. Czy ja jestemna coś chora? czy to jest normalne?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi, dlatego sugeruję kontakt z ginekologiem, gdyby objawy się utrzymywały lub wystąpiły w kolejnym cyklu.