Pojedyncze fale wolne theta o amplitudzie nieco wyższej niż tło zapisu

Proszę o interpretację wyników EEG.Czynność podstawowa EEG prawidłowo zróżnicowana przestrzennie składająca się w odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych z rytmu alfa 10-11 HZ o amplitudzie do 45 uV oraz z serii niskonapięciowego rytmu beta. Na tym tle rejestrują się obustronne głównie znad odprowadzeń tylno-skroniowych pojedyncze fale wolne theta o amplitudzie nieco wyższej niż tło zapisu. Reakcja zatrzymana zaznaczona. Hiperwentylacja i fotostymulacja nie aktywują krzywej EEG.

A jakie są objawy neurologiczne? interpretacja samego, subiektywnego opisu mija się z celem, należałoby zobaczyć całe badanie

EEG jest badaniem, które zawsze !!! interpretuje się w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz wynik badania pacjenta.
Nieprawidłowy zapis EEG występuje u niewielkiego procenta zdrowych osób i nie świadczy o padaczce. Tak jak może wystąpić prawidłowy zapis EEG u pacjenta, u którego występują typowe napady padaczki .
Padaczka jest chorobą rozpoznawaną w oparciu o objawy kliniczne, a badanie EEG jest jedynie badaniem dodatkowym.