Pojedyncze zmiany przy szczelinie poziomej
DJ- opis badania tomografii, Płuco prawe płat górny zmiany 5-15mm pojedyncze w PS 3 przy szczelinie poziomej włóknisty guzek 5 mm -co to oznacza.

KOBIETA, 64 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie płuc. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który zadecyduje o dalszym postępowaniu.