Czy słusznie się martwię wynikiem tomografii płuc?

Jestem bardzo zmartwiona wynikiem tomografii płuc. Pokazała dwie zmiany guzkow w miąższu płuc; w LS 8/9 guzek 5 mm i w PS 3/4 drobny guzek 3 mm. Serdecznie proszę o poradę; zdrowa kobieta jednak 75 letnia.

Z uwagi na nieznany charakter zmian uważam, że powinna Pani skonsultować wynik badania z pulmonologiem lub torakochirurgiem. Na wizytę musi Pani zabrać nośnik z nagranym badaniem (nie opis).