Policystyczne jajniki a niedoczynność tarczycy

Witam, mam 28 lat, od 2-3 lat leczę się na policystyczne jajniki. Ostatnio trochę przytyłam. Od tygodnia mam stan pogorączkowy wieczorami, ciągle jestem zmęczona i osłabiona, ciągle mi zimno. Czy to może być niedoczynność tarczycy? Czy w takim wypadku leczenie nie będzie kolidowało z przyjmowanymi do tej pory hormonami?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

proszę wykonać badania profilu tarczycowego i z wynikami zgłosić się do endokrynologa lub ginekologa-endokrynologa, który dobierze leki.

Pozdrawiam serdecznie