Połknięcie tabletki z elastyną

Witam, przez pomyłke połknełam kosmetyczna kapsułke z elastyna (skład: maltrodextrin, hydrolyzed elastn). Czy jest się czym przejmować - może to być szkodliwe dla żołądka lub wątroby?

Aleksander Ropielewski

Nie powinno mieć to negatywnych konsekwencji, jednak w przypadku dolegliwości lub nietypowych objawów proszę zgłosić się do lekarza.