Półokrągły czerwony rumień w dolnej części brzucha

Witam, mam pytanie w związku z rumieniem powstałym w prawej dolnej części brzucha. Około 3-4 tyg temu zauważyłem w tej części czerwoną plamę, wyglądało jak obtarcie. Teraz już tego nie ma, ale pojawił się nad tym półokrągły czerwony rumień. Jak go dotknę to czuć tak jak obtarcie. Byłem u dermataloga, zlecił badanie IGM i IGG, wczoraj zrobiłem ale wyniki wyszły ujemne. Nie zauważyłem też żadnego kleszcza na moim ciele. Co robić w tej sytuacji?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,konieczna jest ponowna konsultacja z lekarzem dermatologiem, który wykona dalszą diagnostykę.