Pomiar NT i CRL w 11w3d ciąży

Witam serdecznie! Jestem w 11w3d ciąży. Mam 28lat i podczas badania usg pomiar NT=3,0mm przy CRL=41,1mm wg pomiaru CRL był to mój 10w5d. Dostałam skierowanie do poradni genetycznej na dalsze badania prenatalne- czy możliwe że badanie usg przezierności karku zostało wykonane zbyt wcześnie? Wyczytałam że CRL powinno wynosić 45mm aby było wiarygodne... Czy takie NT jest powodem do zmartwień? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Witaminy w ciąży

Po to Pani dostała skierowanie aby rozwiać ewentualne wątpliwości . Myślę że będzie Pani miała jeszcze raz powtórzone USG. Na zapas nie ma się co martwić