Pomiar pulsu spoczynkowego i cukru

Mam puls spoczynkowy około 43 uderzeń na minutę. Cukier na czczo około 70 a dwie godziny po posiłku zwykle lekko powyżej 80. Ciśnienie z reguły 110 / 75. Czy te wyniki są "normalne" ? Dodam, że czuję się z reguły bardzo dobrze.

Lek. Katarzyna Szymczak

Puls dość niski, ale może uprawia Pan sport? (niskie tętno jest czeste u sportowców) jeśli nie ma żadnych objawów to pozostałe wyniki w normie.
Pozdrawiam