Pominięcie białych tabletek przy stosowaniu pierwszego opakowania

Witam, stosuję pierwsze opakowanie tabletek, wcześniej nie brałam ani tych, ani żadnych innych. Chciałam się zapytać, czy pomimo tego mogę pominąć białe tabletki i od razu zacząć brać drugie opakowanie, bo wypada mi wyjazd i wolałabym nie mieć okresu?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Jeżeli chce Pani przesunąć miesiączkę na za miesiąc wskazane jest odstawienie białych tabletek, umożliwiających złuszczenie się endometrium, tylko, tak jak słusznie Pani spostrzegła od razu rozpocząć nowe opakowanie. Miesiączka powinna wystąpić w trakcie stosowania tabletek w następnym opakowaniu.
Pozdrawiam.