Pominięcie dwóch tabletek antykoncepcyjnych a dalsze postępowanie

mam pytanie dotyczace zapomnienia dwoch tabletek (5 i 6) nie chodzi mi o dodtakowe zabezpieczenia tylko czy powinnam dzis przyjac 7 tabletke wieczorem tak jak zawsze czy te dwie pominiete tez?? (dodam ze dostalam lekkiego plamienia przez nie wzięcie tych dwóch tabletek..) na ulotce jest napisane jak postepowac ale tylko w przypadku pominiecia jednej..

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę wziąć jedną tabletkę, a te pominięte zostawić. Dodatkowe zabezpieczenie stosować przez 5-7 dni. W żadnym wypadku nie przyjmować zaległych tabletek równocześnie!