Pominięcie jednej tabletki antykoncepcyjnej z końca pierwszego tygodnia

Witam. Otóż mam pewien problem. Wczoraj wieczorem (niedziela)chciałam zażyć kolejną tabletkę Sylvie 20 (nr7)zauważyłam,że nie została jeszcze spożyta tabletka z soboty,więc wzięłam dwie. Jednak nie jestem do końca pewna,czy pominęłam sobotnią tabletkę,czy pominęłam tabletkę w piątek,a w sobotę zażyłam tę z piątku. Dodam,że w sobotę wieczorem odbyłam stosunek przerywany z moim partnerem. Co mam zrobić w tej sytuacji? Czy grozi mi ciąża?

Witam serdecznie. Proszę do końca tego cyklu przyjmować tabletki regularnie oraz stosować dodatkowe zabezpieczenie przez 7 dni. Warto także aby pominąć przerwę pomiędzy tym a następnym opakowanie.