Pominięcie pierwszej i drugiej tabletki antykoncepcyjnej

Zapomniałam wziąć 1 i 2 tabletki antykoncepcyjnej z nowego opakowania. Wzięłam dopiero 3 tabletkę (zażyłam na raz 2 i 3, a pierwszą pominęłam). W czasie kiedy miałam przyjąć pierwszą tabletkę kochałam się dwa razy. Dodam, że przyjmuję tabletki Stediril 30 już z 6 lat. Po 7 dniach zrobiłam test ciążowy-negatywny. Po przyjęciu kilku tabletek przestałam je wczoraj zażywać z obawy na ciążę. Jakie jest jej prawdopodobieństwo i co mam robić w takiej sytuacji? Bardzo proszę o szybką pomoc Dziękuje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Pominięcie tabletek spowodowało zmniejszenie skuteczności antykoncepcji. Istnieje prawdopodobieństwo ciąży. Proszę wykonać test ciążowy około 14 dni po stosunku bez zabezpieczenia. Pozdrawiam