Pominięcie przedostatniej tabletki antykoncepcyjnej i odbycie stosunku

Witam, od ponad 1,5roku biorę tabletki antykoncepcyjne. W sobotę miałam wziąć przedostatnia tabletkę i niestety tego nie zrobiłam wzięłam ja dopiero następnego dnia wraz z druga ta niedzielna, ostatnia z tego opakowania o godzinie 20. W niedziele o godz 13 odbyłam stosunek, czy w zwiazku z tym moge martwić sie o zajście w ciąże? Czy powinnam zażyć tabletkę 72h po?

Ale może Pani postąpić wedle uznania.