Pominięcie tabletki antykoncepcyjnej Micorygon w 13 dniu

Witam, chciałabym zapytać jak duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, przyjmuje tabletki Microgynon21 zapomniałam jednej tabletki w 13 dniu, wzięłam ją po ponad 24h w 14 dniu (czyli 2 tabletki). We wtorek wzięłam ostatnią tabletkę, w pt powinnam mieć miesiączkę jednak do dziś jej nie dostałam, jutro powinnam zacząć nowe opakowanie i nie wiem co mam robić :( chciałabym zaznaczyć że miesiączkę w poprzednim miesiącu miałam bardzo znikomą 2 dni, a zawsze po tabletkach mam 5 dniowe krwawienia

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

przy tak długiej przerwie sugeruję się aby stosować dodatkowe zabezpieczenie. Ryzyko jest duże. Sugeruję wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam.