Pominięcie tabletki antykoncepcyjnej w 21 dniu stosowania

Witam dzisiaj pominełam tabletkę w 21 dniu i w tym dniu odbył sie stosunek proszę o podpowiedź czy powinnam zrobić sobie przerwe 7 dniową od dzisiaj czy przyjąc zapomnianą tabletkę jutro (ponieważ nie posiadam ich przy sobie) i zacząc przez przerwy nowe opakowanie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Może Pani wcześniej rozpocząć siedmiodniową przerwę. Przy takim postępowaniu ochrona przed ciążą zostanie zachowana.