Pomyłka w stosowaniu blistra antykoncepcyjnego

Witam, Wczoraj (środa) zapominałam wziąć tabletki. Wzięłam ją dzisiaj o 11 wraz z dzisiejszą tabletką. o 11:30 biorę tabletki. Jest to pierwszy tydzień nowego blistra. Zaczęłam go brać w sobotę. We wtorek odbył się stosunek, jednak po moim"dojściu", partner założył prezerwatywę i doszedł w niej. We wtorek wzięłam tabletkę z opóźnieniem, możliwe, że między 13 a 20. Tabletki biorę od ponad 3 lat. Czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę? Co powinnam teraz zrobić? Proszę o szybką odpowiedź.

Witam. Ryzyko zajścia w ciążę w takiej sytuacji jest znikome. Proszę stosować dodatkowe metody antykoncepcyjne przez tydzień od całości zajścia.