Pomyłka w zażyciu 7 tabletki antykoncepcyjnej

Witam, Mam pytanie. Zapomniałam 7 tabletki z opakowania, zazylam ja z 20 godzinnym opóźnieniem, 4 godziny przed 8 tabletka, kolejne zazywalam o stałej porze. Ostatni stosunek odbył się 7 dni przed dniem w którym zapomniałam tabletki. Co mam zrobić w tej sytuacji? Proszę o pomoc.

Renata GrzechociĹska

Proszę stosować przez 7 dni dodatkowe zabezpieczenie. Przez ostatni tydzień skuteczność była zachowana.