Pomyłka w zażywaniu tabletek Vibin Mini

witam. Biorę od roku tabletki antykoncepcyjne vibin mini.Zapomniałam dwóch tabletek z drugiego rzędu. w ulotce napisane jest że jeśli w przeciagu ostatnich siedmiu dni tabletki bralam normalnie to nie istnieje ryzyko ciązy. Nie wiem jednak czy tyczy się to tez dwóch tabletek na raz. mam zazyc trzy na raz? nie wiem co robić.

Witaminy w ciąży

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować stosowanie tabletek zgodnie z harmonogramem oraz przyjąć następne opakowanie bez robienia przerwy. Należy również zastosować dodatkowe zabezpieczenie przez okres 7 dni.