Pomyłka z zastosowaniem tabletek antykoncepcyjnych

Witam czy tabletki hormonalne belara zadziałają jeśli pierwszą tabletkę zażyłam dziś czyli w sobotę a dopiero potem zorientowałam się że wzięłam tabletkę przeznaczoną na poniedziałek. Czy wtedy zazywanie kolejnych tabletek w układzie niedziela-wtorek poniedziałek-środa może byc juz być niewłaściwe czy w ten sposób moge przyjmowac aż do końca opakowania ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Każda z tabletek ma ten sam skład. Kolejność ich przyjmowania nie ma zatem żadnego znaczenia.