Ponowna miesiączka po dwóch miesiącach

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 8 stycznia i nagle dostałam ponownie 22 stycznia. Fakt, ze miałam bardzo stresujący tydzień w pracy i jestem przemęczona. Czy te czynniki mogły mieć wpływ na pojawienie się wcześniejszej miesiączki? Mam 40 lat. Dodam jeszcze ze mam cystę złożoną w okolicy jajnika.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli taka sytuacja się powtórzy, radzę udać się do ginekologa. Stres mógł mieć wpływ na wystapienie krawienia.
Pozdrawiam