Poprawa kondycji - jak tego dokonać?

Mam 13 lat, 170 cm wzrostu i ważę 63 kilo. Za 2 tygodnie mam ferie i chciałabym nabrać kondycji. Co mam robić???? Może jakąś dietę????

13 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoja masa ciała jest jak najbardziej prawidłowa, dlatego nie musisz stosować żadnych diet. Jeśli chcesz nabrać kondycji, a przy tym zacząć się prawidłowo odżywiać powinnaś zacząć od zapoznania się ze zdrowymi nawykami żywieniowymi. Jeśli chodzi o ćwiczenia zacznij od ćwiczeń siłowych (15 minut), po czym przejdź do ćwiczeń tlenowych np. jogging, jazda na rowerze, nartach czy pływanie.

Pozdrawiam.