Poranne bóle brzucha z biegunką

Od 4 klasy cierpię na poranne bóle brzucha z towarzysząca biegunką przynoszącą ulgę. Gastrolog stwierdził jelito drażliwe. Potem miałem migreny z aurą. Mam ogromne zapotrzebowanie na płyny i często oddaję mocz. Długo miałem bezsenność. Od paru lat mam potknięcia serca, którym towarzyszą zawroty głowy i osłabienie, miałem Holtera, wszystko ok. Ostatnio potknięcia są tak silne jak porażenie prądem. Ciągły stan podgorączkowy - 37,2 - 37,5. Ciągle coś mnie boli. Czy to może być nerwica wegetatywna?

Witam. Opisane objawy jak najbardziej nasuwają podejrzenie zaburzeń nerwicowych. Sugeruję wizytę w Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie otrzyma Pan profesjonalną pomoc.