Poranne osłabienie a ognisko naczyniopochodne w płacie ciemieniowym
Witam Od kilku dni gdy rano wstaje po kilku minutach robi mi się słabo. Zalewają mnie poty i nogi są jak z waty. Muszę się położyć i po kilku minutach przechodzi. Miałam robione badania krwi, gastroskopie i RM głowy gdzie wyszło jedynie ognisko 3mm naczyniopochodne w placie ciemieniowym. Morfologia i cukier w normie. Mam nadczynność tarczycy. Proszę o pomoc co mi jest. Czy to ognisko to guz mozgu i dlatego tak się czuje?

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Jest to raczej niezwiązane z ogniskiem naczyniopochodnym w płacie ciemieniowym, a bardziej związane z nadczynnością tarczycy, jednak bez przeprowadzenia badania przedmiotowego i analizy dotychczasowych badan dodatkowych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.