Porównanie wyników badania poziomu testosteronu dwiema metodami

Witam, Wykonałem badanie poziomy testosteronu we krwi testem firmy Roche, metodą elektrochemiluminescencji, na aparacie Cobas. Wynik wyszedł 390,60. Standardowo wykonywałem badania ogólnie dostępną metodą w której ostartni wynika badań to 6,44. Jak interpretować wynik metody roche? Jak go przeliczyć na wartość którą mógłbym porównać z poprzednim wynikiem? Mam 27 lat

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety nie podała Pani norm dla obydwu wyników. Nie zostały podane również jednostki. Nie jest możliwe zatem udzielenie odpowiedzi na tak postawione pytanie.