Posiadam jedno jądro - czy to jest coś groźnego?

Mam mały problem, posiadam jedno jądro, a drugie czuję jak jest wyżej i nie da się go wycisnąć, co z tym zrobić, czy to szkodzi?
ponad rok temu

Witam serdecznie!
Z krótkiego Pan opisu wynika, że ma Pan wnętrostwo, czyli niezstąpienie jądra. Trudno jest mi uwierzyć, że w Pana wieku (nie podał go Pan, ale wnioskuję że ma Pan więcej niż 2 lata, kiedy przeprowadza się operację sprowadzenia jądra do moszny) może Pan mieć tego typu problem.
Być może ma Pan jądro wędrujące, które w trakcie dotyku lub pod wpływem zimna przemieszcza się do pachwiny.
Bez obejrzenia Pana nie mogę niestety postawić diagnozy.
Sugerowałabym jak najszybszą wizytę u specjalisty urologa. Pana zaburzenie trzeba bezwzględnie wyjaśnić.
Pozdrawiam