Poszerzone żyły na dłoniach

poszerzone zyły od kilku dni mam poszerzone zyly na dloniach,sa bardzo widoczne,wygląda to tak jakby chciały wyjść na wierzch,czasami mam dziwne uczucie w dłoniach.co może być tego przyczyną?nigdy nie miałam tej dolgliwości

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości bezpośredniej oceny Pani dłoni, co właściwie wyklucza możliwość postawienia konkretnej diagnozy. Zdecydowanie proszę zatem zgłosić się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz wdroży dalsze postępowanie.