Potliwość, zaburzenia lękowe i zimno po odstawieniu palenia marihuany

Witam, Mam 23 lata i od paru lat palilem marihuane codziennie czyli byłem uzależniony. Moje problemy zaczęły się tydzień temu dokładnie od poniedziałku (13.10.2014) po decyzji odstawienia. Zaczęła się duza potliwosc szczególnie z rana (dodatkowo odczowalem zimno) , stres i leki np. Przed praca bone się ze nie dam rady itp... Zle samopoczucie w ciągu dnia , mało radości z życia. Czy te objawy są normalne po odstawieniu marihuany i po jakim czasie one mijają ? Dziękuję za odpowiedź. Zaniepokojony

Objawy są typowe, prawdopodobnie miną po kilku tygodniach. W przypadku zaostrzenia stanów zalecam konsultację psychiatryczną oraz włączenie psychoterapii do leczenia podstawowego.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza